Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Teplota GPU

Zdravým,

Dnes som si testoval pc a pri plnom 100% zatažení grafickej karty gtx 670 power edition som si nameral teplotu 61°C...Je to podľa vás normálne?

Ďakujem

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Studené.
karel 23.10.2012 18:24
karel
to mi chces ako povedat ze mam este velku teplotnu rezervu?
Tarzan89 23.10.2012 18:29
Tarzan89
Čím jsi tu grafiku testoval? Zkus FurMark - nech ho běžet 15 minut. Teplota kolem 85° C je normální…
IQ37 23.10.2012 18:40
IQ37
Tak urobil som teda ten 15 min test co si mi poradil, a nameralo mi to max 68°C
Tarzan89 23.10.2012 19:02
Tarzan89
Tam je těch možností více. To tvoje rozlišení při testu 1024 x 576 není nic moc. Zkus 1920 x 1080.
IQ37 23.10.2012 19:13
IQ37
to som skusal, nechce mi to nacitat...zakazdym mi to vyhodi chybu - Could not switch to fullscreen m…
Tarzan89 23.10.2012 19:16
Tarzan89
Použij vlevo rozbalovací seznam a navol si to. [11343-furmark-jpg] nový
IQ37 23.10.2012 19:19
IQ37
aj tym sposobom som to skusal...maximalne rozlisenie ktore mi na fullscren dovoli dat je 1680x1050 -… nový
Tarzan89 23.10.2012 19:24
Tarzan89
maximalne rozlisenie ktore mi na fullscren dovoli dat je 1680x1050 - neviem preco Možná proto, že t… nový
Bounty 23.10.2012 19:32
Bounty
na niektorych inych programoch co som si stiahol mi isiel urobit test aj pod 1920x1080...takze iba k… nový
Tarzan89 23.10.2012 19:36
Tarzan89
toto je test číslo 2 nový
Tarzan89 23.10.2012 19:37
Tarzan89
Nakoniec sami podarilo urobit aj test por dozlisenim 1920x1080 a nameralo mi to 72 stupnov...Takze s… poslední
Tarzan89 23.10.2012 20:19
Tarzan89

Čím jsi tu grafiku testoval? Zkus FurMark - nech ho běžet 15 minut.
Teplota kolem 85° C je normální (při tom zatížení).

Tam je těch možností více. To tvoje rozlišení při testu 1024 x 576 není nic moc. Zkus 1920 x 1080.

to som skusal, nechce mi to nacitat...zakazdym mi to vyhodi chybu - Could not switch to fullscreen mode.Please try another resolution

aj tym sposobom som to skusal...maximalne rozlisenie ktore mi na fullscren dovoli dat je 1680x1050 - neviem preco teraz to prave pod tym rozlisenim testujem a dal som tam aj 8X MSAA

na niektorych inych programoch co som si stiahol mi isiel urobit test aj pod 1920x1080...takze iba k tomuto dôvodu by som to nezaradoval

Nakoniec sami podarilo urobit aj test por dozlisenim 1920x1080 a nameralo mi to 72 stupnov...Takze sa chvalabohu uz nemam coho obavat - vdaka

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru