Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zase nejde smazat program.

Tentokrát po "Hledat" není nic nalezeno, ani v registrech nic není ale ve "Změnit nebo odebrat programy" ten program je a to i s velikostí 40mb. Po kliku na "Odebrat" vyjede hláška že nejde najít odinstalační program. Opětovná instalace programu se nezdařila pro nějakou chybu (asi na disku CD). Nevíte prosím co s tím? Děkuju. :-)

Ak je program na disku tak je tam kam si ho nainstaloval. Problem nastava ak dementny programator urobi instalaciu tak, ze sa odinstalator necha len v Temp adresari, odkial ho vymazu rozne cistice apod. co ludia pouzivaju bez rozmyslu, potom to nejde odinstalovat.

V prvom rade si ujasni co chces - zmazal si uz ten program z disku a ostal uz len v "Pridat/ubrat programy"? Ak ano, tak ides do registry, HKLM-Software-Microsoft-Windows-Current ver.-Uninstall, tam si to najdes (rucne otvaranim podadresarov a podla polozky DisplayName najdes ktory to je a zmazes podvetvu).
Ak si ten program este ani neodstranil z disku, tak si zistis kde na disku je (pravy klik na zastupcu v start-programy, vlastnosti, tam mas plnu cestu na program) a skusis si najst odinstalator v tom adresari kde je program.

Uisti sa ze mas prava na zapis/mazanie daneho adresara apod.

Viac sa da pisat len az napises ake konkretne ktorky si robil a co presne sa deje, kedze nemam dialkove ovladanie na tvoj PC :-)

Tak to uz je potom tazke :-) Ako ti uz pisal Karel.
Ked otvoris regedit mas tam nejake polozky a podpolozky, podobne ako na disku. Na lavej strane mas plus alebo minus, kliknutim na to sa dana polozka otvori/zavrie.

Otvor si regedit (start - spustit: regedit), posuvnikom dole sa posun uplne dolava, uvidis tam plusy a minusy, klikni na vsetky minusy aby sa ti pozatvarali vsetky vetvy, a potom otvara (klikaj na plus) len u tych vetiev ktore som napisal vyssie (postupne, zacnes u HKEY_LOCAL_MACHINE), a potom postupne otvaras vetvy co som pisal hore.

Pokud nejsi schopny udelat to pres registry, tak nainstaluj Fritze 8 znova a odnistaluj ho kortektne. Odinstalace: Vlozis CD, spusti se autorun a pak budes mit na vyber tri volby Instalace, Oprava a Odinstalace.

PS: kdybys to chtel precejenom delat pres registry, tak je to v

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

nejmenuje se to Fritz 8, ale bude tam nejaky klic (takove silena smesice pismen a cisel).