Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde zohnať lacné LAN káble

Kúpil som si ADSL router aby som si mohol na internet pripojiť všetky 3 kompy. V balení som, ale našiel iba jeden cca 3m sieťový kábel. Pozrel som sa do google a na adrese www.pixmania.sk som našiel 30m kábel za 900(898) Sk(pavdepodobne bez DPH) čo je podľa mňa dosť nehorázne premrštená cena, 900 Sk by som dal za minimálne 300metrový kábel. Toto sa mi zdá ako zlodejina, veď čo môže byť drahé na obyčajnom kuse drátu, keby bol zo zlata tak nič nepoviem. Kde zohnať nejaké lacné LAN káble za 3-5 Sk na meter?

konektory sa krimpuju aj krimpluju zaroven (pozri google je to 50 na 50). ja konektory krimpujem;o).
cena kabla je tak vysoka preto ze jednotlive pary su poprepletane (kvoli ruseniu) pripadne je tam este tienenie, celofan a podobne blbosticky. mne sa zda cena kabla primerana. robene kable su preto drahe pretoze je tam zaratana mzda cloveka co ich vyrobil.
ak chces kable na mieru ti spravim a zaslem. cena dohodou.
sam si kable doma nespravis pretoze potrebujes na to specialne klieste