Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s nvidia FX 5200, prosim pomoc

Caute,
po nainstalovani(korektnim) graf. karty Nvidia fx 5200 se mi pri nacitani winxp prof sp2, se mi napise na monitoru hlaska OUT OF RANGE, do nouyoveho rezimu se dostanu v pohode, na stardardni VGA driver to vali zda se v pohode, nesetkal se nekdo s touto chybou?? Neexistuje nejaky patch?
dekuji

drivery od MB nainstalovany v poho a funkcni, zdrojem to take neni, uz si nevim rady

Korektne funguje verze neco kolem 69.77 Nvidia Gforcee ale nevim zda bude ke stazeni, starsi verze teto grafiky mela problemy.Na CD budes mit asi 45.xx ta nefunguje.
Pokud ji najdu muzu ti ji poslat.
Novej ovladac pres 7x.xx dela taky paseku odzkouseno.
Jinak na AGP 8x s fastwrite jede bez problemu. Zakladni rozliseni pix je 1024x768 85Hz u 17" monitoru.:-D