Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alza Reklamace

Tak Good Luck... :-)

Ja to riešim tak, že si nechávam odložené krabice - napr. PC (zákl.doska, monitor, repráky...) 2 roky a s nimi aj všetky doklady o kúpe. Až po skončení záruky (2 roky) všetko vyhadzujem...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny