Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s internetovým připojením když běží pc a xbox 360 zároveň, který dříve nebyl

Dobrý den, mám takový problém. Nedávno jsem se rozhodl, že si vyčistim kompletně notebook a tak jsem obnovil kompletně celý systém. Všechny ovladače jsem aktualizoval a obnovil pár důležitých dat. Pak ale přišel problém. Když hraju na Xboxu 360 a přitom mi běží notebook (nemusí ani nic stahovat,jen stačí že je připojen k síti) tak se mi online hraní na xboxu začne brutálně sekat. Před obnovou systému se tohle nedělo a připojení je taky v pořádku. Zajímavé je, když je na síť připojenej jakejkoliv jinej počítač nebo tablet tak není problém...pouze můj notebook mi to hraní seká..

Neví někdo prosím co s tím ?

máš přehled, jakou rychlostí / normou jsou připojeny ty ostatní wifi věci?
když pokusně na straně tvého ntb vybereš jen "g" nebo "n" (jestli to jde) - zlepší se to?
pokud se připojíš přímo kabelem k routeru - dělá to taky?

proč jsi musel použít obnovení systému - nějaký vir? teď už není?
tvoje spojení se dají zobrazit tcpview (stáhnout), neb z příkacového řádku:

netstat -abn

leze něco kam nemá?

nastavení sítě na pc je v pořádku?

ipconfig -all

vše je z dhcp z routeru?

žádný zrůdný antivirový antiinternetový sw balík?

ta instalace systému je z obchodu, nebo tvoje vlastní? domácí instalace bývají bídné.

Tak teď jsem si chvilku hrál s adaptérem a zdá se, že se to spravilo :) ještě to zítra otestuju a když to bude fungovat tak to tu označím za vyřešené :)

Jinak díky moc lední brdník za pomoc! :)

tady je dyžtak seznam věcí co jsem změnil + aktuální nastavení zabudovaného wifi adaptéru kdyby měl případně někdo stejný problém:

Realtek na LAN připojení - rychlost a přenosový režim - plně duplexní

Zabudovaný Realtek Wi-fi adaptér: Associated Power Save - DISABLE
Bezdrátový režim - IEEE 802.11b/g/n
Režim preambule - Shrot and long
Roaming Sensitivity Level - High
TX Power Level - 100%