Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash Biosu Na ATině

Ahoj, mám dotaz ohledně flashování biosu na ATi X1800XL, mám ji od HIS, ale potřebuji tam přehrát bios z karty od Sapphire, nevíte pls jak na to ? V ATi Win flash to hodí chybu, že nesouhlasí P/N. V čem a jak změnit P/N v tom Sapphire Biosu, aby to šlo přehrát ?

Díky moc

V případě, kdy se BIOS přehrává BIOSem od jiného výrobce, nesouhlasí product čísla (pochopitelně) a je třeba zvolit volbu, která přehraje BIOS i přes varování. Jestli to chceš dělat ve WinFlashi, musíš si zjistit, jak se to v něm dělá. V normálním Flashi se to dělá pomocí parametru -f

[atiflash.gif]