Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy se spuštěním PC (Strike F1 to retry boot, F2 for setup utility)

Zdravim mam problem - kdyz spustim PC tak se mi ukaze: Strike F1 to retry boot, F2 for setup utility. A kdyz zmacknu F1 tak to pipne a ukaze se o radek niz to same. Myslel jsem ze je to pevnym diskem, ale tim to neni protoze jsem mel doma jiny pevny disk, ale ukazalo se to same, taky jsem zkousel vymenit IDE kabel, ale pocitac na to reagoval stejne jeste me napadlo, ze by mohl odejit IDE konektor na zakladni desce, ale to doufam ze ne. A tak se ptam jestli nekdo nevi co stim?

Je to Dell OptiPlex GX270: Intel Pentium 4 Northwood
2GB RAM DDR
WD Caviar Blue 160GB Ultra-ATA
ATI Radeon HD 3450
Windows 7 HP 32-bit

Dekuji za kazduo odpoved.
Změna předmětu, původně: Problémy se spuštěním PC (Kráťa)

Ano operacni system na nem je nainstalovan, v BIOSu detekovan neni. A stalo se to samo od sebe, proste jsem ho mel spusten pak se objevila modra smrt a kdyz jsem ho chtel znovu spustit tak se to seklo pri spousteni OS a pak to zacalo psat tohle.