Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde PhysX

Ahoj, vím že to téma už tu několikrát bylo ale mně z toho nic nepomohlo, nainstaloval jsem si Mafii dvojku, ta hlásí chybu že není sdk physx a nespustí se, když chci nainstalovat PhysX píše mi to nesmyslnou chybu. Kde je problém ?? Zkoušel jsem vymazat přes různé programy, soubory z registru ale nic, vím že před pár měsíci než jsem si přeinstaloval Pc hra šla, mám origo! Při instalaci PhysX sem zkoušel i příkaz /quiet, ale po odkliknutí se nic nestane, a můžu čekat jak chci, už hodinu hledám nějaké řešení a nic, hru jsem taky zkoušel přeinstalovat.

jistě že to má řešení, jelikož před přeinstalací všechno fungovalo je hw nepodstatný, ovladače jsem přeinstalovával několikrát, nesmyslná chyba je "při instalaci došlo k chybě a předčasně byla ukončena"