Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde PhysX

OS si môžeme domyslieť, či sú nainštalované všetky ovládače tiež... "nesmyslnou chybu" si vycucáme z prsta...
Toto bez kompletných informácii o sw+hw nemá riešenie...

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny