Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozlišení - na monitoru z každé strany mám 2cm černé okraje

Dobrý den,měnil jsem si dnes grafiku spolu s ovladači.Mám 24´LCD1920x1080,jenže ted i když mám tohle rozlišení nastavené tak mám z každé strany +- 2 CM černé nepoužitelného obrazu.Při nastavení menšího rozlišení je cela obrazovka využita,ale pří mém klasickém co mám mít a to je 1920x1080 není využita cela obrazovka,prosím o pomoc.

Pište výstižný nadpis!
Změna předmětu, původně: Rozlišení (host)

...já s tím běžel do servisu..tam taky měli problém..než na to přišli..je to už dost dávno...fígl byl u mně v nastavení Catalystů..já teď sedím v práci a přesně Ti to neřeknu..ale myslím, že jsem myší posunul nějakej jezdec a obraz se roztáhl..jsou tam u toho také nějaké %..ale je to už dost dávno..takže na závěr, já to měl v nastavení CCC. Přesně jak říká kolega nade mnou..hledej

"Čáry" s rozlišením/zobrazením lze provádět dvěmi způsoby: Přes ovládací centrum v PC (tvrdíš, že to nic nedělá) nebo přes ovládání monitoru (zatím tajného, 24 palcových jsou hordy). Rozlišení na ovladači v PC můžeš sice mít nastavené na 1920x1080, ale na monitoru máš třeba poměr stran 4:3 (nebo jiné nevhodné, což by taky mohlo vysvětlovat ty černé okraje). Zkoušel jsi to připojit jinak (mimo HDMI)?