Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3, Xbox

Ahoj, chtěl bych se zeptat co je lepší.
Xbox 360, nebo PS3 ?
Nakolik fps se hraje xbox, nebo ps3
Další otázka je.
Proč potřebuju počítač za cca 25 tisíc, abych rozjel hry na full details a grafiku u nejnovějších her.
a xbox nebo ps3 rozjedu také full grafiku a za podstatně nižší cenu než pc...proč?
děkuji za odpovědi:)
Přidávám anketu co je podle vás lepší.

Presne tak, suhlasim, u mna osobne je to tak 90 ku 10 % pre PS3.

K teme, urcite by som bral PC, hlavne ak to ma byt na FPS, ale aj z inych dovodov ktore tu uz padli.

Ak chces predsa konzolu, teraz som cital clanok o PS4, myslim ze to uz nebude dlho trvat, vela hier na stare konzoly uz asi nebude, takze potom su dve moznosti:

- kupit staru generaciu so zbierkou hier, pouzitu za dobru cenu
- pockat na novu generaciu

Kupovat staru gen konzolu novu bez hier, sa mi zda teraz nerozumne.

BTW k tym full detailom, teraz som videl recenziu na AC3 a spominali tam prave to ze konzoly uz nestihaju zobrazovat plne detaily, textury a aj s FPS je to biedne, takze nie je full ako "full". ;-)