Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno šťítkování / hromadná korespondence

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Mám v Excelu tabulku s kontakty, ta má asi 5 položek (společnost, titul, jméno, adresa (1,2,3) a email.

Potřeboval bych vedět jak můžu tuto tabulku použít k tisku štítků na obálky ve wordu? Musím dělat každý kontakt ručně ?

děkuji

loading...

Použiješ ji tak, že ji zvolíš jako zdroj hromadné korespondece. A když si do tabulky doplníš pohlaví kontaktu (třeba muž/žena) může v HK využít i pravidlo: pokud je pohlaví rovno muž tak "Vážený pan" jinak "Vážená paní"
Pozn.: V tabulce musí být záhlaví (názvy sloupců).

děkuji, nakonec jsem to udělal tak, že jsem si na oslovení udělal pravidlo v Excelu, takže jsem to měl jen jako další slučovací pole v šabloně pro Word.

Jen mě tak napadlo zda nějak word nepozná pohlaví podle jména :)

každopádně dík.

vyřešeno