Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou mi přehrávat videa na YouTube

Ahoj, včera jsem se v pohodě díval na videa na YouTube. Dneska jsem se chtěl dívat znovu, ale videa nejdou - nejdou přehrát. Píše to: "Došlo k chybě, zkuste to prosím později." Nejdou mi spustit videa, na která jsem se včera díval. Pokud to pomůže mám Win 7, používám Mozillu, Flashe mám aktuální (11) a u ostatních prohlížečů se to opakuje... Zkrátka nevím co s tím. Pokud víte tak pomozte. Budu vám vděčný. ;-)

problém je na úrovni Nix.cz (přes který jede většina ISP včetně všech FreeNetů). projevuje se pouze v určitě části dne, když jsou servery YT vytížené (denní špička), ty se ve špičce snaží přesměrovávat na jiné záložní servery YT jinde na světě, kde je právě noc (např Mexiko). na odstranění problému pracuje velké množství lidí jak z ČR tak také z Youtube a Googole APs.

Mal som podobný problém. Vyriešil som ho takto: otvor si vo Firefoxe horné menu, Nástroje -> Doplnky. Zobrazí sa zoznam pluginov. V zozname si nájdi "Shockwave Flash" a zakáž ho (nastav nikdy neaktivovať). Zakáž všetky verzie Shockwave Flash ak ich tam máš viac.