
Co vše se dá dělat na tabletu?
Co vše se dá dělat na tabletu???
Změna předmětu, původně: Tablet (host)
Co vše se dá dělat na tabletu???
Změna předmětu, původně: Tablet (host)
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Tablet je výborná televize na scifi seriály (na odpolední či noční směnu v pakárně). Jinak nenacházím nic.
Já jsem to teď koupil, oficiálně manželce do lázní. Aby měla přístup k internetu (nemáme chytré mobily ani datové paušály), nemusela s sebou tahat hromadu knih (čtečka ePub apod.) a mohli jsme telefonovat zadarmo (Skype). Ostrou zkoušku provedu sám, za týden o víkendu
Zkoušel jsem na tom i číst, ale nejde to (po hodině bolí kukadla). Svatý Kindle! Jako přerostlý mobil asi jo, nevím, neposoudím. Asi to bude použitelné i jako navigace.
Tohle už mi do auta nesmí! Akorát si to vymýšlí píčoviny... Nejlepší navigace je analogový, papírový autoatlas.
Výjimkou budiž mapy.cz (aplikace) do chytrého telefénu. Jde o klasickou turistickou mapu, kde ti to jako bonus ukáže kde se rovna nacházíš. Ale stejně - papírovou turistickou mapu (ideálně edice map KČT nebo z VKÚ Harmanec pro Slovensko) to nenahradí.
Nevím, mám paleolitickou Nokii bez jakéhokoliv OS, tablet jsem si koupil z bazaru za tři stovky na filmy do práce (sedím na telefénu). Na Tvé mapy mrknu.
Využívám hojně. Ony se stáhnou i do přístroje a není třeba připojení. Navigování (klasickou navigaci) v tom nepoužívám. Ukáže to však čáru na mapě, když někde ve městě hledám konkrétní adresu s č. p.
A hele co chystají. Na to se vyloženě těším
http://tech.ihned.cz/c1-61886760-seznam-spusti-map y-cz-v-novem-pribudou-trasy-3d-panoramata-i-mapy-p ro-nevidome
Jak tam zadám cestu na adresu třeba z New Bubu do
Ostravy a ono mi to najde spoje veřejné dopravy a v kolik to jede.
Nezkoušels mapy "OsmAnd Mapy a Navigace"? Docela mě to zaujalo, jdu stahovat.
Vypadají moc dobře. Ještě jak se osvědčí v terénu.
Cyklotrasy
mapy.idnes.cz
jde tam plánovat a zobrazí se třeba i převýšení. Pak vytisknout a vyrazit
Můj Haier mě podle navigaze dovedl na pozemek kde ještě nestojí ani barák. Skvělá práce.
Když jdeš/jedeš slepě podle navigace... V kterém to bylo roce? 2000? Nebo předloni na iPhone kdy ukazoval hlavní město Austrálie v Indii?
Chce to čtečku FBReader a noční schema. Jednak se dobře čte, nebolí oči, druhak se šetří baterka. Displej nejvíc žere a když je bílý, tak fakt dost.
Skype bych tam nedával. Žere strašně baterku. Spíš Hangouts. To je klábos od Google a stejně má na Androidu účet a nemusí být další aplikace. Video na Hangouts jde a jestli to i "žere mikrofon" nevím, můžeme spolu vyzkoušet.