Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdělení HDD v notebooku

Ahojky, potřeboval bych něčím rozdělit HDD u notebooku. Je na něm předinstalovaný OS Windows XP home a nechci všechno dávat na c:. Zkoušel jsem už tři programy. Partitions manager, Acronis Disk Director a (ten se mi líbil), třetí už si nepamatuji a je odinstalovaný. když jsem se s tím nastavil (3 nové logické jednotky), tak mi to vypsalo, že v demu není možné to udělat grrr.
Partitions Magic, co mám v. 6 mi nejde nainstalovat, nový trial se pro změnu nechce ani stáhnout...
Nemůže to všechno být těmi Home, nebo systémem NTFS?

Zkoušel jsem ten nástroj Acronis Disk Director Suite verze myslím že 10 (ze Slunečnice), ale také to bylo demo. Nechalo mne to všechno nastavit a když jsem dal aplikovat, apkikovala se pouze cedule, že chtějí Doláče.
Ale už je to jedno, už to mám a za 5 let, nebo kdy to zase budu potřebovat, kdoví, co bude.