Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kartotéka v netopýru.

Dobrý večer. Zkouším klienta "The Bat!" můžete mi poradit zda-li je možno do hlavního okna přidat kartotéku, neboli adresář? Jde mi totiž o to, že pokud chci poslat někomu poštu a neznám přesně jeho jméno, musím otevřít v novém okně kartotéku a tam si jméno přečíst a zadat do nové pošty. Chtěl bych to jako v Thunderbirdu, aby adresář byl v hlavním okně. Děkuji za radu.

Toto píšou přímo na stránkách TheBat, jestli ti to k něčemu pomůže:

15. Výběr E-mailových adres z Kartotéky v okně Editoru
Otevřete-li okno Editoru s prázdným polem "Komu", "Kopie" nebo "Skrytá Kopie", stiskněte klávesu "Enter". Otevře se Vám okno "Výběr E-mailových adres", ve kterém můžete vybrat příslušnou adresu(y) a potvrdit výběr stisknutím tlačítka OK. Máte-li již nějakou adresu zobrazenu, totéž okno zobrazíte pomocí kláves "Shift+Enter".

Další možnost je u vybraných / všech adres si v kartotéce označit, že se mají zobrazovat jako popup menu na pravou myš v adresním řádku
Další možnost je nastavit si nick/alias u často používaných adres a pak místo vypisování adres (např. k adrese jan.novak@seznam.cz založím alias jn) napsat jen alias. Po opuštění adresního řádku se adresa doplní.