Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s WintoAvi

Ahoj, mám problém s tímto programem WintoAvi, když sem si film z formátu AVI předělalna DVD, když sem si to vypálil nejde tomu zvuk, nevíte někdo jak to vyřešit?

Problem bude v tom zvukovem kodeku. Je jich nekolik. Ty jsi zvolil ten ktery neni podporovany.
EDIT

DVD-Video je způsob uložení videozáznamu na DVD nosiči. Ke kompresi obrazu se používá standard MPEG-2. Pro kódování zvukové stopy se standardně používá formát Dolby Digital (AC-3), někdy bývá použit i kvalitnější zvuk ve formátu DTS. Nekomprimovaný formát PCM se používá méně (častěji u hudebních titulů) a MPEG-2 audio se již téměř nepoužívá.

DVD-Video