Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hlásenie externého disku.

Problem hlasenia externého disku.

Poradte , mám problem hlásenia externého disku. Doniesol som PC z obchodu, tam som aj videl že pri inštalácii .... použili externý disk z notebooku asi 10 GigaB zapojený cez USB do PC .
V pravom dolnom rohu monitoru je znak zelená šípka ked sa jej dotknem tak sa objaví Bezpečné odstránenie hardveru --- chcem sa toho zbaviť , ale dáva to hlásenie nemožnosti odstranit,ktoré pretrváva aj po reštarte PC. Ten disk už do ruky nedostanem , dá sa to nejako vyriešiť? Mám tam Windows XP CZ.

On to moze byt aj interny disk (ak je v ACPI definovany ako removable), neflashovali ti tam nahodou iny BIOS?
Dvakrat na to klikni otvori sa zoznam odnimatelnych zariadeni, a pozri co presne tam mas, ake zariadenia.

P.S: ak tam mas v tomn zozname interny disk alebo nejaku PCIe (alebo mini-PCIe) kartu, tak to proste ignoruj, nevsimaj si toho.

PRI KLIKNUTí NA BEZPEčNE ODOBRAť JE: WDC WD2500KS-00-MJB0- jednotky (D:,C:) .... umísení 0 Primary ATA Channel .............. to je zrejmä moj nový disk 250 Gigový ..zapojený cez káblik iným novším spôsobom než som mal predošlé disky. údajne sa tam dá čosi odškrtnúť aby som sa zbavil zelenej šípky , ale ešte som to nenašiel zatiaľ ďakujem.