Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné opravit externí disk

Dobrý den,

v technice jsem začátečník a chtěl bych se zeptat, jestli je možné v domácích podmínkách nějak opravit externí disk, který se po připojení sice rozsvítí, ale systém jej nevidí. Pokud možno, tak teď nechci platit servis.

děkuji za rady

To se dnes bohužel u některých externích HDD vyskytuje (a bude jedině hůř). Místo standardního SATA disku + samostatné USB elektroniky je tam v rámci úspory nákladů při výrobě jen jedna deska. Až si budeš pořizovat náhradní, kup raději samostatně SATA HDD a k tomu si vyber vhodný BOX. Pak můžeš každou část při případné poruše reklamovat samostatně.