Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC + TV = Nezobrazení hry

Ahoj,
Připojil jsem svůj PC k TV jako monitor, vše fachá, ale když si chci spustit hru, konkrétně battlefield 3 tak se TV chová jakoby k ní PC vůbec nebyl připojen dokud spuštěnou hru neminimalizuji. Nevím proč, TV by měla být jak monitor. Zřejmě to bude něco ohledně rozlišení, ale u TV nemohu nastavit ani normální rozlišení na ploše. Na normalním monitoru jsem měl 1400x900, ale po připojení k TV se automaticky zmenšilo na 1024x768 a nejde zvětšit. Nevíte někdo jak rozjet hru na TV?

Ještě u informaci o monitoru (TV) je napsáno:
"Obecný monitor nepodporující technologii PnP"

Ten tvoj TV ma len 1366 x 768 takze viac jak 1366 x 768 tam ani nepojde. Viz navod k TV.
Idealne je nastavit 1366 x 768 a v rozsirenych frekvenciu 60Hz. Ak nepojde treba skusit 50Hz.

Preco nejde ta automaticka detekcia neviem, mal by ti povolit nastavit maximalne tych 1366 x 768. Bud ten TV vobec nema zabudovanu EDID EEPROM, alebo mas tam nejake rusenie zemnou sluckou cez nejake dalsie spotrebice (odpoj od TV uplne vsetko zapoj len PC a restartuj PC)