Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co robi admin pri zlyhani siete?

Zdravim...mam taku otazocku, mozno na toto forum chodia aj nejaki spravci siete...Mna by zaujimalo ako postupuju admini napr., ked padne siet v celom podniku, myslim tym, ze nejde vobec internet, lokalna siet atd...ako postupovat pri takomto probleme?

Definice osoby spravce site (spravce IT, admin...) a naplne prace teto osoby ze ktere vyplyva odpoved na otazku polozenou v zahlavi:

1. spravce site je osoba nedotknutelna nebot jeho cinnost hranici s cernou magii
2. spravce site obyva kutloch s "bambuli" misto kliky z duvodu ochrany dat
3. spravce site cely den sedi u internetu nebot musi kontrolovat, ze svetova sit je pristupna
4. pokud nekomu neco prestane fungovat, dotycneho durazne poj.be za nezodpovedny pristup k IT
4a. pokud prestane fungovat cela sit, rozesle obeznik, ve kterem po..be vsechny zamestnance za totez
5. pozve firmu, ktera poruchu odstrani
6. pokracuje v cinnosti od bodu 3.

Něco v podobném smyslu mi odpověděl admin z KB, když jsem mu říkal, že při tolika počítačích, když to klekne má fofr. Odpověděl:
"Jakej fofr? Zalolám firmu a ta to přijede spravit, když si tu síť udělali... Banka to zaplatí, ještě bych mohl něco podělat a bylo by to na mě."