Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem síť pro 4 PC

chtel bych se zeptat jaky by jste vybrali server pro firemni sit o 4 pc.na jake platforme,popripade distribuci by jste ho postavili a jake hardwarove naroky by mel splnovat+priblizna cena.na serveru bude bezet nejaky ekonomicky software a databaze klientu.zadne narocne aplikace. bude slouzit hlavne pro sdileni internetu a uloziste dat. Dekuji za odpovedi

Kazdopadne bych z bezpecnostnich duvodu durazne NEDOPORUCIL mit databazi klientu a branu do internetu v jednom stroji ( kdyz uz, tak napriklad xen uprava jadra na linuxu, ktere umozni bezet vice samostatnych stroju na jednom pc ). Paklize se nekomu podari kompromitovat branu, ma ihned pristup ke vsem citlivym informacim.