Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejdou mi mapy

Nejdou mi mapy na Seznamu. W2k+IE6, když smažu všechno co je v cache, tak mi to mapu načte, ale nové zadání hledání už nefunguje. Když zase vyčistím cache, tak se to opakuje. Mám to na několika počítačích s podobnou konfigurací. Skusil jsem čistou instalaci W2k+IE5 a všechno šlo normálně. Pak jsem doinstaloval IE6 a problém byl zpátky. Pak jsem tam postupně cpal všechny možné aktualizace a je to pořád stejné. Nemáte s tím někdo zkušenost? Už jsem našel na netu dotazy na stejný problém, ale žádné řešení.

To podobná konfigurace jsem myslel HW. SW je v podstatě totožné. Javascript jsem vypnout zkoušel, i různé verze Javy. Nevíš, jak se dá vrátit IE6 zpátky na IE5? Je tam sice v adresáři nějaký uninstal, ale nereaguje. A v Odebrání software to není.

Javascript jsem vypnout zkoušel

Nevím, jak to tam mají udělané (používám papírovou), ale možná tam nějaké scripty budou, čili myslím, že by měl být zalpý.
Ono to může být 17 věcí. Z tvého popisu se nedá poznat, co konkrétně ti nejde a co se ti zobrazuje/nezobrazuje, či jestli nemáš na monitoru nějaké hlášky.
kdysi jsem měl po nainsttalování IE6 ve Win 98 v "přidat/ubrat programy" možnost "odinstalování" na v 4, nebo co tam bylo, ale nikdy jsem to ani nezkoušel.

No, já to popíšu podrobněji. Vyčistím cache, vlezu na Seznam, zvolím mapy, zadám město a normálně to načte mapu. Zadám jiné město a stanou se dvě věci mapa se nezobrazí a ve stavovém řádku dole je napsáno Dokončeno, na stránce však došlo k chybám. A už to pak dělá pořád dokud zase nesmažu cache. Když si zapnu zobrazování podrobností, tak mi to vypíše asi pět chyb, to sem můžu hodit, jestli to k něčemu je. Jinak v nastavení IE jsem zkoušel postupně snad všechny volby zrušit a zase zaškrtnout, bez efektu.

Zkoušel jsem to i bez FW, i bez AV. Ty chyby (neumím sem dát obrázek)

řádek 2, znak 30234, byl očekáván znak }, kod 0

řádek 7, znak 13156, byl očekáván indetifikátor, řetězec nebo číslo

řádek 66,znak 2, config není definováno, kod 0

nemáš plné C:? eventviewer - neukazuje záložka aplikace/systém nějaké zajímavé chyby?

pro legraci jsem se koukal k sobě, v době jednoho pokusu s mapami mi některá ze záložek nechtěla ukončit načítání stránky (jakoby čekala na neexistující server), v eventlogu čtu upozornění: ID události 4226 "Došlo k překročení limitu možného počtu souběžných připojení protokolem TCP." ale na funkci zootechnika to nemělo další vliv
ale netvrdím že to přímo souvisí s mapami.cz

U mně je hosts v hlavičce rovnou editován programem SpyBlocker,
jinak máš naprostou pravdu. Rozdíl tu je : Flashi se nevyhýbám,
protože mi v IE zobrazuje ne kraviny, ale jen klasické filmečky.
Je to úplně jediný soft (Macromedia), kterému věřím natolik, že jsem povolil
automatické aktualizace na dotaz.

Nejnovější vývoj:
1.podařilo se mi najít jeden počítač se stejnou HW/SW konfigurací (W2k/SP4/IE6)na kterém to funguje normálně. Nepodařilo se mi zjistit, co je na něm nastavené jinak.
2. vyčlenil jsem jeden stroj na pokusy, udělal jsem čistou instalaci W2k/SP4/IE5, bez Javy!!, bez záplat bez FW bez AV a funguje to taky normálně. Teď začnu updatovat a uvidíme.

Když se podíváš na začátek, tak problém mám s IE6. Instalačka W2k má v sobě IE5, já tam hned po instalaci dávám IE6. Teď jsem chtěl jenom zjistit, jak se chová která verze, tak jsem zkoušel postupně z 5 na 5.5 a z 5.5 na 6. A s 5.5 už to bylo to stejný jako s IE6. Totiž ze 6 se nedá jít zpátky na 5, kdežto z 5.5 to jde jednoduše vrátit. Myslel jsem, že bych laboroval jenom mezi 5 a 5.5.