Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejdou mi mapy

Nejdou mi mapy na Seznamu. W2k+IE6, když smažu všechno co je v cache, tak mi to mapu načte, ale nové zadání hledání už nefunguje. Když zase vyčistím cache, tak se to opakuje. Mám to na několika počítačích s podobnou konfigurací. Skusil jsem čistou instalaci W2k+IE5 a všechno šlo normálně. Pak jsem doinstaloval IE6 a problém byl zpátky. Pak jsem tam postupně cpal všechny možné aktualizace a je to pořád stejné. Nemáte s tím někdo zkušenost? Už jsem našel na netu dotazy na stejný problém, ale žádné řešení.

Nejnovější vývoj:
1.podařilo se mi najít jeden počítač se stejnou HW/SW konfigurací (W2k/SP4/IE6)na kterém to funguje normálně. Nepodařilo se mi zjistit, co je na něm nastavené jinak.
2. vyčlenil jsem jeden stroj na pokusy, udělal jsem čistou instalaci W2k/SP4/IE5, bez Javy!!, bez záplat bez FW bez AV a funguje to taky normálně. Teď začnu updatovat a uvidíme.

Když se podíváš na začátek, tak problém mám s IE6. Instalačka W2k má v sobě IE5, já tam hned po instalaci dávám IE6. Teď jsem chtěl jenom zjistit, jak se chová která verze, tak jsem zkoušel postupně z 5 na 5.5 a z 5.5 na 6. A s 5.5 už to bylo to stejný jako s IE6. Totiž ze 6 se nedá jít zpátky na 5, kdežto z 5.5 to jde jednoduše vrátit. Myslel jsem, že bych laboroval jenom mezi 5 a 5.5.