Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Norton Ghost a nemoznost udelat "Ghosta"

Jsem tady jeste s druhym problemem. Je to spis pro nekoho, kdo zna dobre tento program verzi 7. Nejsem schopny udelat obnovu systemu Ghostem. Nahlasi to bud nejakou chybu a nestihnu to opsat(stihnu jen neco o PQI) a nebo program poradi, ze mam udelat obnovu z nejake jine casti programu a odtud to stejne nejde. mam udelanych nekolik zaloh a ani jedna nefunguje, vzdy vse bez problemu jelo. jediny co me napadlo je to, ze jsem zalohy systemu delal z partition C, ktera mela tehdy velikost 26gb a ted mam cecko velke kolem 11gb. Muze to byt tim? Myslim, ze je to blbost, ale nejsem si jistej a nic jine me nenapadlo, proc by to nemelo fungovat. Diky za opdovedi.

tak jsem udelal obnovu z drivejsi zalohy Ghosta a vse jede jak ma. takze bych to sem radsi ani nepsal, ale kdyby se nahodou objevil taky takovy "inteligent" ]:)]:(, tak mu vrele doporucuji at si prvne necha Nortonem overit zalohu. Vyhne se tak zbytecnemu hledani chyb tam, kde nejsou a take nebude zbytecne brat cas zdejsim radcum;-)