Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno FireFox 17 + AdBlock Plus 2.2 a reklamy na iDNES?

FireFox 17 + AdBlock Plus 2.2 a reklamy na iDNES?

Dnes se mi aktualizoval FF na verzi 17 a AdBlock na 2.2, od té doby my vyskakují celoplošné reklamy na iDNES. Nějak jsem nepochopil, který filtr mi tam chybí, proč nejsou reklamy blokovány.

Může mi někdo poradit, případně hodit vyzkoušený filtr? Díky

stařičký maxthoní filtr říká:

[^a-z0-9%_-]ad(?:[sv][^a-z\r=\?]+|banner|click|ver|name|x|log|[^a-z\r_]*[\./]|bot|c_|client|council|gifs|graph|images|img|fshow|pic|vert|view|info|click|sponsor)

zkus, jestli zrzavá vezme.

Aha, tak me to dela taky, ale aktualizovat z Firefoxu 10 nebudu, radeji budu bez Adblocku nez to autor opravi, ve Firefoxu 17 tradicne nejdou doplnky, takze aktualizaci vidim tak za mesic dva az to autori doplnku zase prizpusobi. Startuju Operu. :-)