Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr SSD - Kingston vs. OCZ vs. Intel

Zdravim,

mám starší PC. Nemám jej nyní bohužel při ruce, takže co se týče bližší infa k sestavě tak je pouze z hlavy(r. stavby 2006): procík AMD 2000+, MB Gigabite číslo nepamatuji, ale vím, že má určitě SATA (pravděpodobně první generace), GK GF 6600, 1,5Gb RAM. Jako poslední článek, který ještě za to stojí upgradovat a skutečně se projeví na rychlosti je náhrada HDD SSDčkem. Disk bude pouze pro systém W7 + základní programy (Office).

Mám tyto tři kandidáty, jaký by jste mi pro tuto sestavu doporučili a proč:
INTEL 330 Series 60GB
Kingston SSD disk 60GB SSDNow V+200
OCZ 64GB SATA3 2,5'' SSD Agility 4 Series disk

Ještě bych se chtěl zeptat na možné problémy, které mohou při výměně disku nastat?

Díky za odpověd :)

Mám OCZ Vertex serie SATA 2, nesnesl se s ničím (DVD, jiný disk atp.), firmware zkončila totálních krachem, disk je na vyhození (solidní prodejci je již nenabízí). Dále mám Vertex SATA III, je pomalý ale nedělá problém s mnoha SATA řadiči.

Děkuji všem za rady. Nakonec to vyhrál Intel 330. Až na drobné škobrtnutí, kdy deska nedetekovala disk. Nicméně stačil flash BIOSu a vše je v naprostém pořádku. Systém běží, počítač je drobet tiší, ale o dost svižnější. Pro rodinu to stačí. A při vzetí do úvahy, že je už sedm let starý a s tímto vydrží až do fyzického zničení je to super :)

Takže se nebojte SATA III připojit do SATA I, funguje to ;-)