Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz - rada ohledne zakoupeni PC.

Vazena poradno , velmi strucen a kratce , pocitac mam ( HP notebook ) po 2 letech jsem spokojen, nejsem profik na PC a potrebuji koupit synum ( 14 a 16 let ) PC - stolni ( LCD monitor , HP skaner,tiskarnu,kopirku...mame ) ale uz si nevim rady jake minimalni - zakladni parametry dnes ma PC mit za nejakou rozumnou cenu cca 10 - 15tis. Kc..? tzn. procesor , graficka karta , min.pamet GB ( aspon 160GB ..?)+operacni , ? 2 x DVD mechaniky-vypalovacky....moznost upgrade PC v budoucnu atd...poradite koho koupit nebo kam se obratit , jedna se mi prosim ( jeli to mozne..?) o komplexni odpoved = ze poradite kterou znacku ano-ne...a hlavne ty technicke udaje a nejaky odkaz treba na www.frantamrazekpc.cz apod....
sestavit PC nam nema kdo a podle zkusenosti kamaradu jeto obcas docela risk , mit 'gulas' PC....
Diky moc a tesim se na kladnou odpoved...
Z.Kalavsky

zakladni deska : Gigabyte GA-8I945PLGE-RH - Intel 945PL - 2150,-
procesor : Intel Pentium D 820 2,8GHz 2MB 800MHz 775pin BOX - 3508,-
pamet : Kingston DIMM 1024MB DDR II 533MHz Dual Channel Kit CL4 - 3189,-
disk : Hitachi Deskstar T7K250 HDT722520DLA380 - 200GB SATA II - 1919,-
mechanika : NEC ND3550A OEM - DVD-R/+R, DualLayer - 923,-
skrin : EuroCase ML5470 bílo/stříbrná - Middletower 450W - 1197,-
grafika : Leadtek Winfast PX7600GS Extreme 256MB, PCI-E - 3544,-

pouze jedna z moznych konfiguraci, zdroj www.czechcomputer.cz, ale podobnych obchodu je vic, staci pouzit hledani zde v poradne.