Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hromadné odesílání pošty

Dobrý den,
potřeboval bych poradit jak mám hromadně odeslat poštu zhruba 3000 klientům mého obchodu, jedná se o PDF soubor s akcemi na tento měsíc. Používám Outlook 2007 ale jemu se chce odeslat pouze kolem 10 emailových adres. Nemohl by mi někdo poradit jak to mám odeslat pohodlněji ? Mám emaily uložené v textovém souboru word.
Děkuji za odpověď.

pro hromadné korespondence se dá použít kombo word, excel a outlook, dají se tak odesílat deseti tisíce mejlů. Problém je s přílohou, kterou tam nevložíš, nebo aspoň nevím jak. Tady ale nemáš statistiku doručení, čtení, etc

Já na podobné mailingy používám kombo Joomla + Acymailing, což je imho pohodlnější než předchozí věc a umí to i zmíněnou přílohu. Tady je i statistika o doručení, čtení, etc, nakolik spolehlivá, nevím, jisté pochybnosti o relevantnosti těch výsledků mám, nicméně většině lidí to chodí, alespoň co mám zpětnou vazbu.
EDIT: AcyMailing umí vytvořit v mailu pole, kterým se z rozesílání pošty dá odhlásit. Je to jedna z legislativních podmínek podobných kroků.

A do třetice, existují na to placené služby, které mají údajně i lepší výsledky díky optimalizaci etc, nakolik je to pravda, netuším.

Neříká se tomu spam? Pokud tedy od všech nemáš svolení, že takové emaily chtějí dostávat.

Nevím teda jaké jsou možnosti outlooku, ale jednu radu ti dám. Do příjmece uveď svojí emailovou adresu a všechny emailové adresy zadej do pole "slepá kopie". Mě by velmi silne popudilo, když by moje emailová adresa byla odeslána 3000 lidem.