Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava herního počítače

Ahoj chtěl bych vás poprosit o sestavení herního pc se vším tak 25 000 kč. Chtěl bych rozjet gta 4 crysis 1,2 far cry 3, a novější je si by někdo byl ochoten děkuji.

Dát do herní sestavy nejlevnější kancl desku, na systém "fofr" disk, vylepšit to 16 GB pamětí, to chce opravdu odvahu.

Deska je nejdůležitější součást sestavy, spolu s kvalitním zdrojem zajišťují stabilitu a bezproblémový provoz.
Na 90% tato deska, pokud bude zatěžována dennodenně ve hrách, tak se konce záruky nedožije a to díky svoji nechlazené "slaboučké" napájecí kaskádě.

Napadlo me je si ae mi nekdo nenaboural na ucet nekdy kdyz jdu na web pc poradna tak mam zmeneny vzhled ucet stalkertwo a mam podobne heslo tak je si mi nekdo nenaboural dnes jsem byl v praci od 8 hod do 18 55 a koukam na tema sestava herniho pocitace a je tam moje ip nevim nekolikrat se mi nekdo naboural do pc nevim proc bych si psal sam ze sebou