Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava herního počítače

Ahoj chtěl bych vás poprosit o sestavení herního pc se vším tak 25 000 kč. Chtěl bych rozjet gta 4 crysis 1,2 far cry 3, a novější je si by někdo byl ochoten děkuji.

Napadlo me je si ae mi nekdo nenaboural na ucet nekdy kdyz jdu na web pc poradna tak mam zmeneny vzhled ucet stalkertwo a mam podobne heslo tak je si mi nekdo nenaboural dnes jsem byl v praci od 8 hod do 18 55 a koukam na tema sestava herniho pocitace a je tam moje ip nevim nekolikrat se mi nekdo naboural do pc nevim proc bych si psal sam ze sebou