Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Screeny (jak dělat)

Dobrý den kdyš stisknu tlačítko print scréén tak kam semito prosím uloží ?
meto de jen dat do microsoft office . Pomoci ctrl-V
ale rád bych screen napsal do emailu ale nevim kam semi ty screeny ulozuji nevite co stim ?
Změna předmětu, původně: Screeny (Kráťa)

hele do naší firmy, se ted nasral Accenture, obrázky ve wordu jsou možná prasárna, ale věř mi, že to neni zastak zlé :-D - Ostatně takovej ten formát wordu (a OpenOffice) a vložený obrázek už je jen metadata v XML a obrázek vedle, interně je to prasárna (potřeba wordu/openo), ale z pohledu vnitřní implementace a cílového formátu uložení, to zastak zlé není ;)