Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formátování pomocí tabulátorů

Mám následující problém: V OpenOffice.org Writeru (nebo ve Wordu) píšu dokument a potřebuji tam dát dva krátké sloupečky. Sloupečky odděluji tabulátorem. Pořebuji aby první byl zarovnán vlevo a druhý vpravo. Nechci prosím vás rady ať tam dám tabulku nebo něco jiného. Chci to udělat pomocí tabulátoru. Jednou se mi to povedlo ale nevím jak a víckrát už ne.

OpenOffice nepouzivam, takze mozna radim blbe, ale predpokladam, ze stejne jako Word a jako vsechny textove editory bude mit i OpenOffice ruzne typy tabulatoru. Urcite aspon ty dva zakladni - zarovnat vlevo a zarovnat vpravo (a nebudou chybet ani typy zarovnat na stred a zarovnat na desetinnou carku/tecku). Jsou-li sloupecky kratke, pak je pouziti tabulatoru zarovnat vpravo nejrychlejsi, jen si musis hlidat delku textu na radku.