Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone pro nenáročné

Dobrý den,
hledám menší radu, potřebuju mamce najít nějaký jednoduchý dotykový mobil. Jediné co by nejspíš využívala by bylo smskování, volání a foťák. Doteď používala Nokii 3310 :-). Jelikož to nejsou nikterak náročné požadavky, cena by tomu mohla odpovídat a nemusela by být nikterak vysoká.

PS: ikdyž chci vybrat takto jednoduchý dotykáč, rád bych, aby tam byl android.

Díky předem všem za rady.

Když mela Nokii, je zvyklá na Nokii, tak ji vyber dotykovou C5, lacinej, velikej display, neobtežuje, i když je to pomerne inteligentní telefon, úspešne to ukrýva pre lidma ktorí o tuto vlastnost nestojí a nechtejí ji využívat.

Né všichni padaj na prdel z Androidu.

Rekl bych, že spíš naopak, lidí navyklí užívat telefon pro voláni a SMS, tak tyto lidi Android vyslovene obtežuje.

A bude jí "dotykáč" k něčemu, kromě tooh, že se jí bude hůř ovládat, že jej bude muset každý den nabíjet atd?
Pokud chce přístroj na telefonování a SMSkování, pak jí pořiď telefon k otmu určený a ne hračku.

Nedávno jsem přešel z Windows Mobile na Android. Vše je tam lepší až na to telefonování. Telefonování prostě na Windows Mobile je řešené líp (myšleno hledání čísla a začátek vytáčení)