Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartphone pro nenáročné

Dobrý den,
hledám menší radu, potřebuju mamce najít nějaký jednoduchý dotykový mobil. Jediné co by nejspíš využívala by bylo smskování, volání a foťák. Doteď používala Nokii 3310 :-). Jelikož to nejsou nikterak náročné požadavky, cena by tomu mohla odpovídat a nemusela by být nikterak vysoká.

PS: ikdyž chci vybrat takto jednoduchý dotykáč, rád bych, aby tam byl android.

Díky předem všem za rady.

A bude jí "dotykáč" k něčemu, kromě tooh, že se jí bude hůř ovládat, že jej bude muset každý den nabíjet atd?
Pokud chce přístroj na telefonování a SMSkování, pak jí pořiď telefon k otmu určený a ne hračku.

Nedávno jsem přešel z Windows Mobile na Android. Vše je tam lepší až na to telefonování. Telefonování prostě na Windows Mobile je řešené líp (myšleno hledání čísla a začátek vytáčení)