Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozběh PC

Po zapnutí PC naběhnou Windows XP normálně.Jakmile kliknu na ikonu kterékoliv aplikace, ať již v liště,nebo na ploše,PC nereaguje.Vyvoláním Správce úloh (Ctrl+Alt+Del)jsem zjistil, že u procesu svchost.exe SYSTEM ,je CPU využit na 99%.Tento stav trvá cca 4-5 minut,pak se vše normálně rozběhne a pracuje až do vypnutí PC.Ještě před několika týdny se tato závada neprojevovala.

Pc jsem projel antivirem AVAST,Spybootem a AD-adware,vysypal jsem koš,odstranil cookies a dočasné soubory ještě předtím, než jsem žádal o radu, ale výsledek nulový.Když jsem včera vypínal PC, tak mi to oznámilo, že ještě před vypnutím proběhnou aktualizace,(nevím proč,protože automatické aktualizace nemám povoleny.Nicméně když jsem dnes zapnul počítač,tak popisovaná závada zmizela.Nemám pro samovolnou aktualizaci vysvětlení.Jinak děkuji za rady,snad už to bude dobré.Jsem jen takový prostý uživatel,který se v této problematice orientuje jen okrajově,takže kdyby něco, tak bych se ještě obrátil na rady.

No s těmi aktualizacemi si myslím že to má souvislost,něco podobného se tady tuším nedávno řešilo,moc tady nechodím,takže nevzpomenu,ale měl jsem ten samý problém,pokud aktualizace zakážeš,tak je to o.k.Zkus někde na webu update vybrat pouze ony aktualizace které souvisí přímo jen s Windows,ono totiž se stahují ty updaty všechny,tzn.že např. pokud máš Office tak i pro ně zároveň a s tím je právě problém a tuhnutí PC,Microsoft na tohle tuším vydal nějakou opravu,ale opravdu se mi to nechce hledat.:-|

Tak tohle mi proces .\System32\svchost.exe -k netsvcs zacal delat nahodne zhruba asi pred mesicem i pri rebootu a navic na svchost.exe -k netsvcs je poveseno vice sluzeb (services). WXPPro Eng SP2 a jiz 10.8 prestala fungovat aktualizacni sluzba mrkvosoftu. Hlasi : The Background Intelligent Transfer Service service terminated with service-specific error 2147952422 (0x80072726).
Zatim jsem k tomuto problemu nic rozumneho nenasel, kod err vic popis sockerrors.htm
a www.theeldergeek.com/background_intelligent_transfe r_service.htm