Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozběh PC

Po zapnutí PC naběhnou Windows XP normálně.Jakmile kliknu na ikonu kterékoliv aplikace, ať již v liště,nebo na ploše,PC nereaguje.Vyvoláním Správce úloh (Ctrl+Alt+Del)jsem zjistil, že u procesu svchost.exe SYSTEM ,je CPU využit na 99%.Tento stav trvá cca 4-5 minut,pak se vše normálně rozběhne a pracuje až do vypnutí PC.Ještě před několika týdny se tato závada neprojevovala.

Tak tohle mi proces .\System32\svchost.exe -k netsvcs zacal delat nahodne zhruba asi pred mesicem i pri rebootu a navic na svchost.exe -k netsvcs je poveseno vice sluzeb (services). WXPPro Eng SP2 a jiz 10.8 prestala fungovat aktualizacni sluzba mrkvosoftu. Hlasi : The Background Intelligent Transfer Service service terminated with service-specific error 2147952422 (0x80072726).
Zatim jsem k tomuto problemu nic rozumneho nenasel, kod err vic popis sockerrors.htm
a www.theeldergeek.com/background_intelligent_transfe r_service.htm