Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s připojením k internetu při nastavení - získat adresu IP automaticky.

Zdravim,mam tento problém s připojením k internetu při nastavení - získat adresu IP automaticky.

Pokud se připojím přímo z modemu a vypíši vše od IP,Masky a tak tak internet jde.

Pokud se připojím přes router,kde se dává získat adresu automaticky,tak si ani neškrtnu :-(

Jen upřesním,že jde o 10 let staré PC a že u dalších počítačů se připojím normálně.

V pc jsem stáhl všechny aktuální ovladače,tak si myslím,že bude problém v sítové kartě.

Dá se toto nějak řešit?

Díky za odpověd

Pokud se připojím přímo z modemu a vypíši vše od IP,Masky a tak tak internet jde.

pokud ve výpisu nevidíš nastaveno "dhcp", ale jde o ruční nastavení, nastavíš je ve wan rozhraní tvého routeru.
koutkem oka jen zkontroluješ, že adresa sítě wan rozhraní a lan jsou různé (první 3 části adresy).
a pak už to funguje.