Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Premenne vo Flashi

Mam problem vo Flashi s premennymi a uz neviem ako dalej ....
Popis: :-)
mam vytvoreny flash kde uzivatel klika na objekty a chcem aby po kliknuti na vsetky objekty vypisalo nejaku hlasku(alebo preslo proste na iny frame)

skusal som to riesit tak, ze kliknem na objekt , napriklad na okno a do premennej okno zapisem OK. potom kliknem na dvere a do premennej dvere zapise OK.

vsetok ten kod je vlastne pod MC button ..... a priamo na frame do actions som zapisal aby vyhodnotilo tie premenne , ci obsahuju hodnoty (OK) ... problem vsak je , ze tie premenne su prazdne .... neviem v com robim chybu .....

vie mi niekto poradit ?

no vdaka ...
potialto som sa dostal aj ja
lenze ja niekde potrebujem premenne (naraz) vyhodnotit a len ak obe nieco obsahuju , pepnut na novy frame...

ja som to vzdy skusal dat tam , kde si ty dal deklaraciu tych dvoch premennych (vrstva ACTIONS)

mohol by som dat tam podmienku , ktora by zistovala ci obe premenne nieco obsahuju ?