Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrávání z Androidu

Dobrý den, chtěl bych nahrávat nejaké videa přímo z obrazovky mobilu s Androidem(mám namysli nějaký program jako je Fraps na pc).Chtěl bych se vás tedy zeptat jaký byste mi ten program doporučili...Mám konkrétně HTC Explorer a mám ho teprv 6 měsíců...Takže bych chtel nejaký program, který nevyžaduje root :D Děkuji za všechny odpovědi,rady a tipy. :D

bez rootu nepočítej s nějakým nahráváním. A opravdu si myslíš, že ten procesůrek v té tvé krabičce bude zvládat snímat obrazovku aspoň 30x za sekundu, ekódovat to do nějakého streamu a ještě ukládat na relativně pomalou SD kartu?

edit: můžeš zkusit:

Screencast Video
Z - Screen Recorder PRO