Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jaký použít redakční system

Ahoj, dělám web o sportovních přenosech, které vysílám LIVE. Protože tam některé dny, jedná se o hry, kdy hrajou např. české týmy, přijde velké množství lidí forum napsané phpBB už nezvládá. Proto bych rád ty odkazy na přenosy dal do nějakého jiného redakčního systemu. Ale potřebuju rychlou manipulaci. Abych prostě hned mohl hodit název a odkaz. nic složitého.

mMc děkuji za případné reakce.

Jak už tady několikrát padlo je celkem jednoduchý phpRS phprs ,nicméně mě osobně se moc nezamlouvá. Pokud chceš opravdu jednoduchost, je tady projekt, který je určen pro úplné začátečníky a zvládne to zaručeně každý průměrný uživatel PC webman.profitux.cz
Složitější ale dosti propracovaný je Nuke United index-czech nebo index-slovak
Před nedávnem jsem řešil podobné dilema, ale jelikož jsem už provozoval na svojich stránkách phpBB fórum přešel jsem na variantu phpBB plus což je dosti podobné jako Nuke United, i když je tam poněkud více počátečních problémů, které se dají zvládnout, pokud nebudeš trvat na kódování UTF8 jako já, ale i tohle není nemožné 8-) .

Craft