Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vyskakující reklamou ve všech prohlížečích

Dobrý den, ve všech prohlížečích na všech www stránkách mi vyskakuje reklama na iPad, tváří se jako odkaz. Dokonce i tady když píšu je ta reklama nahoře v textu. Tváří se jako odkaz, někdy to je slovo lidé, někdy Firefox, narozeniny......
Prosím o radu, jak to dostat z počítače, děkuji.

PS: SuperAntiSpyware nepomohl

Tohle mne zlobilo také až do teď. Antimalware našly mnoho jiného smetí, ale reklamu Pepek Vyskoč na Ipad jsem odstranil takto.
V prohlížeči Mozila Firefox jsem kliknul na Tools a v pluginech, myslím v pluginech jsem zakázal a odebral -------- Yonto.
Jak jsem to zlistil ? Na té vyskakující reklamě je vlevo dole odkaz, na něj kliknete a otevře se vám stránka s návodem jak to odinstalovat.

Hezký den.

tazateli je to už dva roky jedno.

je mimořádně hloupé natahat si adware se spywarem do pc a až pak blokovat zobrazení, ať si jinak z pc posílá ven co chce.
rozumnější je ten pc vyčistit - třeba adwcleaner.
pro ty méně duševně líné postup výš: správce úloh, správce automaticky spouštěných programů, částečně poslouží i log hijackthis.