Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se zapnutím PC.

Mám problém se zapnutím PC. Když jsem na počítači hrál hru Counter-Strike Source, zničeho nic se hra vypla a mé rozlišení se změnilo na nejmenší možné a nešlo změnit na větší. Po restartu, se počítač nespustil. Vždy, když ho zapnu, rozjede se, ale neukáže se nic, jen černá obrazovka, monitor funguje v pořádku. Děkuji za pomoc.

Procesor: Amd athlon 64 x2 3000+

Grafika: Nvidia geforce 8600gt

Nejdřív si půjč od kámoše grafiku, jestli je problém skutečně v ní (já tvrdím že jo, ale může být v řiti i sběrnice na desce). Do patnácti set bych tam strčil tuto, tvůj CPU ji ale zdaleka nevyužije. Co od karty očekáváš? Možná by stačil i slabší (a levnější) kousek.

Díky. Tou grafikou to asi nebude..:/ když jsem si od kámoše půjčil grafiku http://www.gigabyte.cz/products/page/vga/gv-rx16p2 56de-rh/ tak nic:/ nevím jestly to něják pomůže, ale vždycky, když jsem zapl stroj, tak se třeba rozjel po 2 vteřinách jako že se zapl a vždycky to pak píplo, jakože se asi načetl. Ale teďka to ani nepípá, tak jestly by třeba nemohlo být něco s procesorem ?

"Diagnostikuje sa to na stole s minimalnou konfiguraciou (doska+CPU+zdroj+speaker) a odpojenymi vsetkymikablikmi od kejsu. Zapina sa to pinzetou."

Nechápu, jak to myslíte, zas takhle moc se v PC nevyznám,nemáte třeba nějáký fotopostup jak bych to měl provést??Děkuji.