Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 5.1 nastavení

Zdravím. Pořídil jsem si nové 5.1 reproduktory ( Genius SW-HF5.1 4500 ) a nějak mě zlobí nastavení.
Ve Wndows ani v Realtek HD přes test nehraje nic jiného než levý a pravý přední. Když pustím hudbu, tak hrajou všechny, ale třeba u hry je to příšerný. Ten zvuk se jako by v náhodných balíčcích přemisťuje přes satelity a někdy pro jistotu nehrajou vůbec.
Když je označím v "Nastavení reproduktorů" jakože chybí, tak hrají všechny, krom subwooferu. Dále pak ale v Realtek HD nedělají nic. Jsem nešťastný.

skus tam nabootovat live linux. Ak to nepojde anai tam, taks to blbo zapojil (napr. tie cinche apod). Ak to tam pojde, tak mas blbo nastaveny ten realtek vo Win napr. zapnute nejake efekty alebo blbo konfigurovane konektory v ovladaci. Obe veci som uz pisal, dalsie veci IMHO neexistuju :)