Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sundání chladiče na grafické k.

Dobrý den, mám problém se sundáním chladiče na mé grafické kartě. Začala se mi opět přehřívat a proto mi nic jiného nezbývá. Jedná se o grafiku Asus eah4650 www.nix.ru Přešne tato i se stejným chladičem. A nemohu to vůbec sundat. Nemám s tím ani zkušenost. Vím, že je těžké podle obrázku poradit jak na to, ale aspoň to zkusím. Děkuji za rady

Tahle asi nebude na šroubky, ale pružné kolíčky. Otočit kartu, kolíček mírně zmačknout malými kleštičkami (mají výřez) a kolíček vytlačit z karty. Je to takovej upínací systém na dvě věci. U pořádných karet bývá z druhé strany plechový pavouk na přimačknutí čipu k chladiči a potom tam tedy jsou šroubky.