Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odchází zdroj

Občas musim zmáčnkout button na zapnutí dvakrát aby se PC nastartoval.Jindy zase se seknou Větráčky a vše v plných otáčkách tak by mě zajímalo jestli je to náznak toho že zdroj odchází.Samozřejmě nemůžu mít horší zdroj.Mám Forton 500W.

Např. že je Seasonic (nebo Corsair, nebo ..., jenom ne Eurocase a podobné šmejdy). Samozřejmě, výkon hraje svou roli, ale neméně důležité je zatížitelnost hlavně větví 12V. Krom toho: 500W u Eurocase je údaj vycucaný z prstu a zdroj nemůže s tímto výkonem pracovat trvale. Také účinnost je důležitá. Nicméně, výběrem z jmenovaných (doporučovaných) značek chybu neuděláš. Fortron také býval dobrou značkou, ale to bylo kdysi.