Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba wifi siete

V Paneláku chceme sprevádzkovať wifi sieť. Mám obavu či všetky počítače zachytia signál z adsl wifi routeru. Najvzialenejší počítač je o šesť poschodí nižšie ako bude wifi router. A vlastne či tá panelová konštrukcia baráku nebude brániť wifi signálu. Máte niekto praktické skúsenosti s wifi v paneláku?
Ďakujem.

Ten router má aj 4 porty(počítače sú práve 4) na kábel, takže to bude teda po dráte. Už som to s dotyčnými dohodol. Budeme to tahať asi cez okná. Po schodištiach asi nie. Vlastne ešte toto nemám premyslené. :-/ Sakra, dúfam, že nenarazím na nejaký problém.