Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová PC Sestava za 20 000,-

Zdravím,chtěl bych si tu od Vás nechat poradit.. nebo spíš složit PC :)

Cenová relace by měla být do 20 000,- ani o korunu víc :D

Požadavky:
Win 7 64bit
RAM 8GB
Pevný disk 2TB
Grafika 2GB
Našlapaná zvukovka
Lepší DVD/CD -ROM
VGA(PC) Kabel :)

to vše by mělo být do 20 000,- + navíc k tomu přidat Extrerní disk 2TB,takže 20 000,- + extérňák

ZAMĚŘENÍ: HERNÍ

Jinak každopádně být tebou tak koupím za procesor jestli chceš high end sestavu, tak aspoň Intel Core i7-2600K a GPU Radeon HD 7970 případně gtx 680. Základních desek je hodně, takže si jen najdi desku podporující příslušný socket a ddr3 paměti. Ty nejlépe kingston 1600Mhz.

Když trochu ubereš na grafárně a dáš tam i3, tak to taky bude stačit a vejde se mu to do limitu.
I když bych raději ubral jen na grafárně, ta se snadněji upgraduje, narozdíl od procesoru (furt se mění patice).

A co bys chtěl ubrat - procesor, nebo raději grafiku? Já hlasuji za grafiku.
Dále se dá ušetřit na tom, že si to poskládáš sám, pokud to umíš.
No a ještě je tu morální rovina, tedy že si operační systém koupíš, nebo si ho "nějak koupíš" sám. To záleží na tobě.