Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hromadná úprava hlasitosti videa

Zdravím,
potřeboval bych upravit úroveň hlasitosti několika desítek videoklipů na stejnou hlasitost.Prostě aby mi je Tv přehrála se stejnou úrovní zvuku.
Klipy jsou v různém rozlišení ve formátech mp4 a avi s kodekem x264.
Jak tuto situaci co nejlépe vyřešit?

Sosnul jsem ten avidemux a v něm to asi nepůjde,tak jak bych si představoval.Nemůžu (nebo nevím jak) tam vložit více video souborů a ty všechny najednou upravit. Neexistuje nějaký soft ve kterém bych načetl všechny klipy-určil bych výstupní hlasitost a on by všechny klipy doladil tak,aby všechny byli se stejnou hlasitostí?

Podíval jsem se do programu Mediacoder a tam je na výběr v záložce Sound "Normalize volume" (nikdy jsem nezkoušel, je to téma normalizace zvuku lze tak dál hledat info pod tímto názvem), ty avi je třeba reencodovat (je tam funkce copy video, s obrazem by se nic nemělo stát, žádná degradace, jen by se překopal zvuk), zpracování ve frontě/dávce to umí. Tak to jsou mé dva centy k tématu. :-)

http://blog.mediacoderhq.com/added-replaygain-calc ulation-and-2-pass-volume-normalization/

Media coder vypadá docela slušně a zvuk by teda upravit šel,ale zase mám problém s videem.Zaškrtnul jsem,že video se má jen zkopírovat a upravuju jenom zvukovou stopu,jenže vstupní soubor je mp4 a výstup leze s příponou m4v.
Nevím kde to nastavit,aby to mělo původní příponu.Nebo budu muset použít zase nějaký jiný soft na hromadnou změnu přípony?

Tak už se mi podařilo to dostat do formátu mp4,ale ještě poslední otázka. On ten program není free? Když dám podrobnosti o programu,tak to píše,že je to free pod MPL licencí a přitom mě po převodu několika videí otravuje s nějakým MediaCoder ID číslem.
Děkuji za vše :)